O projektu

Loga Liberce a Fryče

Webový a tištěný přehled akcí „Živá kultura = živý Liberec“ je neziskový projekt, propagující a propojující libereckou kulturu a jednotlivé pořadatele.

Vydavatelem je Martin Fryč, editorem Zuzana Maryšková. Tento webový a tištěný přehled libereckých kulturních a vzdělávacích akcí je možné pravidelně vydávat hlavně díky významné podpoře města Liberec a finančním příspěvkům jednotlivých pořadatelů. Přehled akcí na webových stránkách je podpořen Fondem kultury a cestovního ruchu statutárního města Liberec. Děkujeme také mecenášům a zájemcům o inzerci.

Naším cílem je poskytnout Liberečanům, turistům a návštěvníkům Liberecka snadný a rychlý přístup k aktuálním informacím o pokud možno všech libereckých kulturních a vzdělávacích akcích. Další zásadou je dostupnost tohoto přehledu pro všechny pořadatele. Rádi bychom, aby liberecká kultura byla vnímána v celé své šíři.

Chcete informovat o svých akcích? Napište nám.

 

Tištěná verze

Tištěný přehled akcí vychází zpravidla 29. den v měsíci, uzávěrka je obvykle 20. den v měsíci.

Tištěný přehled má podobu oboustranné skládačky ve formátu A3. Grafiku tištěného přehledu navrhla Kamila Pajerová.

Tištěný kulturní přehled je zdarma dostupný zejména v Knihkupectví a antikvariátu Fryč, Městském informačním centru Liberec, Krajské vědecké knihovně a dále u většiny pořadatelů, v kavárnách, na Technické univerzitě apod. Přejete si mít přehled také, pro vaše návštěvníky či zákazníky? Budeme rádi, napište nám.

Podpořte nás

Podpořte přímo tento web a tištěný přehled příspěvkem na transparentní účet. Děkujeme.

2302641304/2010

Srdíčko

Pomozte nám šířit informace o liberecké kultuře.

Facebook

Kontakt

Martin Fryč +420 604 413 206 Lesní 13, 460 01 Liberec Zuzana Maryšková