JAK SPRÁVNĚ MLUVIT

 
06. 12. 2021
 
16:00
Logo Anifilm Anifilm

Divadelní workshop pro veřejnost

Další workshop, tentokrát zaměřený na jevištní mluvu, povede Veronika Pospíšilová, liberecká rodačka, která vystudovala DAMU a poté působila v divadlech jako je Činoherní studio Ústí nad Labem, divadlo Labyrint, v divadelních souborech CD94 a CD2002. Vidět jste ji také mohli například v letních Shakespearovských slavnostech.V současné době působí jako pedagožka hlasové a mluvní výchovy na DAMU a také jako lektorka ateliéru Švandova divadla na Smíchově.Společně se podíváte na to, jak správně mluvit, jak dýchat, jak vyslovovat.Umění zněle promluvit a suverénně, přirozeně vystupovat je dobré ovládat v každém odvětví, nejen v herectví.To vše na workshopu s Veronikou.Lektorka: Veronika PospíšilováMísto: Malé divadloČas: 16:00- 19:00
Další workshop, tentokrát zaměřený na jevištní mluvu, povede Veronika Pospíšilová, liberecká rodačka, která vystudovala DAMU a poté působila v divadlech jako je Činoherní studio Ústí nad Labem, divadlo Labyrint, v divadelních souborech CD94 a CD2002. Vidět jste ji také mohli například v letních Shakespearovských slavnostech.
V současné době působí jako pedagožka hlasové a mluvní výchovy na DAMU a také jako lektorka ateliéru Švandova divadla na Smíchově.
Společně se podíváte na to, jak správně mluvit, jak dýchat, jak vyslovovat.Umění zněle promluvit a suverénně, přirozeně vystupovat je dobré ovládat v každém odvětví, nejen v herectví.

To vše na workshopu s Veronikou.

Lektorka: Veronika Pospíšilová
Místo: Malé divadlo
Čas: 16:00–19:00
Pořadatel: Anifilm