Mikulášská pro děti / večer pak pro dospělé

 
27. 11. 2021
 
16:00
Logo Azyl – pivní bar Azyl – pivní bar

Dětský den a Čarodějnice jsou v Azylu poslední roky hojně navštěvované. Proto jsme se rozhodli přivítat u nás v azyláckém sále i Mikuláše s andělem a čerty.
Ve středu 24. 11. nebo nejdéle ve čtvrtek 25.11. přinesou rodiče do Azylu za bar dárky pro svoje děti, u kterých bude napsáno celé jméno dítěte, věk a stručný popis, v čem je dítě dobré a v čem by dítě mělo přidat / v čem by se mělo zlepšit / jeho neduhy / druh zlobení atd....
V sobotu pak mezi 16.-17. h se děti pomalu slezou, cca v 17.00 přijdou na sál Mikuláš s čerty (snad budou nakonec dva) a andělem, děti postupně řeknou básničky.... dostanou dárky.... pak zahraje náš Dj anděl (Uršula Zlověstná) písničky, které budou děti bavit....
Po sléze samy děti chytnou čerta, jenž bude už nachystaný a omotaný folií, a krásně ho můžou celého posprejovat od hlavy až k patě. Prosíme rodiče, aby si vzali s sebou pro každé dítě jeden levný sprej a poučili ho předem, že čertovi nesmějí stříkat do očí a do pusy.
Okolo 20. hodiny, až si pro děti přijdou prarodiče a děti odvedou do hajan, tak otcové a mámy můžou zůstat a pokračovat dále v "Mikulášské pro dospělé" - změní se malinko repertoár, ale stále bude za mixem Dj Uršula Zlověstná, stále bude nejspíš v andělském a párty do nočních hodin může začít.
Pořadatel: Azyl – pivní bar