TLUPA TLAP

 
25. 02. 2021
 
19:00

ÉČKO LIVE Stream koncertu

Nejprve pro úplně nezasvěcené: Proč TLUPA TLAP?

Tak TLUPA nejspíš pro naše přesvědčení, že sedmičlenná kapela je natolik početná, že už si tak může beze studu klidně říkat. Navíc se považujeme primárně za primáty, kteří jsou schopni scházeti se i mimo jakoukoliv hudbu.

No a TLAP? To by se dalo nejspíš vysvětlit naší, možná až dětinskou, radostí z toho, že máme všichni - ještě stále - všechny ruce (14 ks.) ověnčené - ještě stále- plným počtem prstů (70 ks.). A vlastně taky proto, že při vyslovení to zní celkem rytmicky, a dá se to zahrát třeba i na buben, a to bez jakéhokoliv hudebního vzdělání.KAPELU MŮŽETE UŽ TEĎ PODPOŘIT KOUPENÍM ONLINE VSTUPENKY.
https://objednavka.evstupenka.cz/liberec/standard/Hall/Index/53517/1RQA4iE0zdD30xwqS3ygAg_rov__rov__xcodex_AGA1gFbU4whGCQJi4-E0xHRoidKHc47EgruaJQ__?


Bohužel narazili jsme na technické omezení E-vstupenky a ti všímavější si jistě všimli, že jsme zadali termín koncertu na 15.3., ale je to jen virtuální datum a koupí online vstupenky opravdu podpoříte kapelu a jejích stream koncertu ze dne 25.2.2021.
Děkujeme za pochopení.

Pořadatel: Lidové sady