Hrubý osvit!

 
26. 09. 2020
 
16:00
Logo Tiskárny Liberec Tiskárny Liberec

ARGONAUT uvádí FESTIVAL HRUBÝ OSVIT

Přatelé, jak asi víte, tak Argonaut se přesunul do nových prostor v bývalých Libereckých tiskárnách v ulici 8. března. A dne 26. 9. 2020 od 15:00 se opět uskuteční nejoriginálnější monstrózní ARGONAUT PARTY. A tentokrát v opravdu velkém stylu.
Po otevření vstupní brány budete moct vyzkoušet workshopy či sítotisk a pak budou následovat dvě skvělá vtipná divadelní představení Hra na Zuzanku a Režisér (detaily upřesníme). Poté to rozbalí na venkovním podiu domácí LOOP STATION (elektro) a neortodoxní LEX (street rap). Následně to rozpálí parta CIRKO MINIMO se svojí přepychovou fireshow.
Ve vnitřních prostorách v tovární hale budou celou akci hudebně pozvedat a doprovázet perfektní EXPERIMENTAL CABARET. Ti nejlepší k protancování bot.
O chill out a poté i o After party se postará dvorní všestranný DJ Totentanz.
V celém rozsáhlém přístupném prostoru bude probíhat vernisáž a výstava s velkým množstvím obrazů různých stylů, soch a uměleckých instalací a výrobků od profíků i nováčků. Také bude připraven oblíbený ARGONAUT CREATIVE, při kterém vytvoříme společné dílo. Účast již přislíbilo na dvacet umělců (malíři/ky, kreslíři/ky, sochaři/ky, šperkaři/ky, kováři/ky, grafici/čky . . .)
O vizuální zážitek se také přičiní světelná projekce či laserové efekty.
O Vaše potřeby se postará dvojice plně vybavených barů s nejpracovitějšími a nejmilejšími barmany či kuchyně s jídlem i dobrotama od exkluzivních kuchařů. A zabavit se budete moci také třeba fotbálkem, automatem Červi nebo se vyřádit s barvami na velkých plátnech.
Tak s námi přijďte zapařit ať můžem zkolaudovat nový prostor nejlíp jak se jen dá.
Těšíme se na Všechny
ARGONAUT CREW
Akci pořádá spolek Multiversum z.s. pro členy spolku a zájemce o členství v památkově chráněném areálu. Před vstupem si prosím přečtěte naše praktické info:
http://netisknem.cz/…tml
Pořadatel: Tiskárny Liberec