Malujeme na plátno (akryl)

 
od 26. 09. 2020
 
09:45
 
do 27. 09. 2020
 
17:00
Nezařazené

Hotel Liberec, Šaldovo náměstí 1345/6, Liberec

Sobota/Neděle od 9:45 do 16:00
▶ Cena kurzu: 3 490,- Kč
▶ Registrace: https://ateliermozaika.cz/#kontakty nebo na e-mail info@ateliermozaika.cz
🎨✍ „Barvy jsou úsměvem přírody“. Přijď se s námi i na nás usmívat po celé dva dny 🙂 a nech se unést barevným světem.
▶ Malování akrylem na plátno je jedna z nejjednodušších technik, kterou zvládne opravdu každý i přesto, že kreslit vůbec neumí. Předlohy jsou k dispozici jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší malíře a o každé předloze i postupu vždy komunikuješ s naší milou a trpělivou lektorkou, která tě povede krůček po krůčku.
▶ První den každý krok lektorka nejen vysvětlí, ale také namaluje na plátno a představí spoustu zajímavých tipů a triků, jak snadno a rychle dosahovat různých efektů. Snadno a s úsměvem si namaluješ dva obrázky na plátno tak, jak tě lektorka bude provázet.
▶ Druhý den tě povedeme více k samostatnosti a na konci kurzu zjistíš, že nás už vůbec nepotřebuješ 🙂 Vybereš si další dvě předlohy, kterým se budeš věnovat a věř nebo ne, ani si nevšimneš, kdy ses sám sobě stal učitelem.
▶ Na začátku dvoudenního kurzu tě seznámíme nikoli s nudnou, ale velmi záhadnou teorií barev, povíme si vše také o štětcích, abychom se uměli orientovat ve výtvarných potřebách a hlavně, abychom mohli malovat, kdykoli po tom zatoužíme.
▶ Kurzy jsou vedeny v přátelské atmosféře ve skupince stejně naladěných lidí. Užívat si ho budeš od rána do odpoledne a na vlastní kůži zažiješ, jak čas letí.
▶ Více informací naleznete 👉 https://ateliermozaika.cz/home-page/malujeme-na-platno-akryl/
Pořadatel: Nezařazené