Ochepovsky Project

 
22. 11. 2019
 
20:00

Ambiciozní Ochepovsky Project funguje již třetím rokem a svou debutovou deskou I´m The Wind vyvolal v jazzové komunitě příjemné pozdvižení. Český rozhlas Jazz od té doby o projektu mluví jako o “největším objevu posledních let”.

Na konci března 2019 spatřilo světlo světa nové EP s názvem Take Care of Me. V porovnání s první nahrávkou, kde se myšlenka celého projektu jen vznáší ve vzduchu, tady už si neomylně razí cestu do reálného světa. První kořínky jej ukotvují v zemi a dávají projektu pevný základ, ze kterého může dále růst. „Pořád ještě nevíme, jakou cestou se bude postupem času vyvíjet, ale ani to vědět nepotřebujeme. Užíváme si fázi zrození a napjatého očekávání“, dodává Igor Ochepovsky.

Malé semínko, jako symbolický prvopočátek všeho nového a krásného, je i součástí přebalu desky. Můžete jej zasadit, pečovat o něj a obdivovat novou existenci, které jste vdechli život.


Igor Ochepovsky je ruský kytarista a skladatel, který se do české republiky přestěhoval už před více než 8 lety. Jeho snahou je koncentrovat kolem sebe výborné muzikanty, kteří inklinují k rozličným žánrům. Pod jejich rukama tak může vzniknout něco nového a originálního, co bourá zažité předsudky spojené s jazzovou hudbou a dává vzniknout úplně novému hudebnímu směru.
Pořadatel: Club Warehouse