Její nespornou výhodou je, že když se ji naučíte (i na něčem malém), tak už ji pak snadno a se základním vybavením můžete zdokonalovat doma po odpolednách a večrech k mnohem složitějším a umělečtějším výtvorům..
My začneme u malého svícnu, na který využijeme staré tabulové sklo, abychom byli eko ;) a abychom inspirovali i vás, že můžeme sklo recyklovat i jinak, než jen házet do zelené popelnice..
Přijďte si práci s bruskou a pájkou vyzkoušet do KultiVARu 28. 9. od 9:00 do cca 17:00 a cena je 350 Kč. Pozor! Místa jsou velmi omezená.. Pouze 6, kurzem vás provede sklářský mistr a výtvarník Jaroslav Rejzek, který nejen že dlouhodobě kurzy lektoruje pro účastníky z celé republiky, ale také sám vymýšlí ty nejložitější varianty tiffany tvorby vč. 4m lustrů, které zdobí mrakodrap v Dubaji. Pokud budete chtít navázat kroužkem pro dospělé, vytvoříme si něco složitějšího ;)
-
10 středa 16:00prosinec
VÁNOČNÍ TVOŘENÍ S HLINĚNKOU HRUBKOU
Přijďte si užít příjemné odpoledne plné kreativity a dobré nálady! Pod vedením keramičky Táni Hrubé, známé jako hliněnka Hrubka, si budete moci vlastnoručně vyrobit sadu vánočních ozdob na stromeček. Tvoření je vhodné pro děti i dospělé, takže neváhejte dorazit s dětmi, vnoučaty nebo kamarády.
Pořadatel: IGI Vratislavice Kategorie: Dílna, ... Více -
10 středa 16:00prosinec
Vánoční dílnička ve V-klubu
Přijďte si s dětmi užít předvánoční atmosféru a vytvořit si svítící stromeček! Čeká vás tvořivé odpoledne plné radosti, vůně čaje a třpytu světýlek.
Pořadatel: V-klub Kategorie: Dílna, ... Více -
10 středa 17:00prosinec
ZDOBÍME VÁNOČNÍ OZDOBY
Pomocí korálků si vytvoříte originální skleněné ozdoby.
Pořadatel: Palác Liebieg Kategorie: Dílna Více