Výlety za pohádkou do Kliky

 
11. 05. 2019
 
14:00

Máte rádi výlety a pohádky? Pokud ano, tak neváhejte a vezměte svoje děti, babičky i dědečky, strýčky a tetičky a jiné známé na pohádku do Kliky v Kateřinkách.

Na výletové trase, kterou jsme pro vás připravili, vás budou čekat různé kontroly s razítky a jednoduchými úkoly pro zpestření vaší cesty, podobně jako při orientačním běhu. Na konci tohoto malého a milého výletu máte možnost shlédnout nejen pohádkové představení Divadla na kliku, ale také zažít drobný doprovodný pohádkově-divadelní program. Cena za představení činí 50 korun, děti do 3 let, studenti a důchodci zdarma. Každý kdo dorazí se všemi razítky, které po cestě mohl najít, má pohádku za půlku! :)

A jak se k nám tedy dostat?
Připravili jsme si pro vás 2 výletové trasy, každá z nich je vyznačená v mapě. Buď se k nám vydáte od České Chalupy, nebo z Lidových sadů. Pro případné líné Honzy je možné k nám dojet autobusem, a pro ty, co mají trpasličí nožky či princeznovské róby, ve kterých by se špatně šlo, je možnost přijet vlastním kočárem. Spřežení je možné parkovat ve vedlejším dvoře. Kartičku na razítka a mapu cesty si můžete buď to stáhnout a vytisknout z našich webových stránek, nebo vyzvednout na jakékoli klikové akci, na které se zastavíte.

Tak huráááá na cestu! Těšíme se na všechny, kteří dorazí a nezabloudí! A pro ty, co by si doma zapomněli buchty v ranečku, bude přichystané i drobné pohádkové občerstvení!
Pořadatel: Motyčkovic klika