Kurz: VÝUKA TECHNIKY JÍZDY NA HORSKÉM KOLE 2

 
19. 05. 2019
 
14:00
Logo Vratislavice 101010 Vratislavice 101010

Marek Nebesář (trenér cyklistiky II. třídy) Vás seznámí se základy techniky jízdy na horském kole. Teoretická příprava proběhne v malém multimediálním sále, praktická cvičení v přilehlém lesoparku. Jezdí se za každého počasí. Délka je cca 3,5 - 4 hod.

Vstupné: 390 Kč

Omezená kapacita. Vstupenky je nutné si zajistit předem. Na místě nebudou vstupenky k zakoupení.

Podmínky účasti: věk min. 18 let, horské kolo, přilba (každý jezdí na vlastní zodpovědnost)

Výuka je vhodná pro všechny, kteří si chtějí zlepšit techniku jízdy, případně získat větší jistotu při ježdění. Je vhodná pro bikery všech úrovní. Nicméně zakladní fyzická zdatnost je potřeba. Nemusíte si dělat hlavu s tím, jestli máte celeoodpružené kolo nebo pevné, naučíte se jezdit na tom Vašem. Případně doporučíme a nastavíme ho ideálně tak, aby se Vám na něm jezdilo lépe.

Kurz je koncipovaný jako dlouhodobý, každý termín bude mít trochu jinou náplň. Pro účast není nutné absolvovat předchozí termín kurzu.
Marek Nebesář (*1983)
Od dětství má rád sport. Zimní, letní, vodní, horský, snad jen běhání a posilovna mu nepřirostla moc k srdci. Nejvíce se mu zalíbila cyklistika, především horská, se kterou začal v Mosteckém klubu KL Sport Most u Jardy Hrubého. V této době kolu zcela propadl. Pak přišla druhá kapitola jeho ježdění - Sportovní gymnázium v Jablonci nad Nisou a přestup do jednoho z nejznámějších mládežnických oddílů KC Kooperativa. V tomto období zaznamenal první vítězství v českém poháru a také mezinárodní úspěchy na světových pohárech. Po maturitě dva roky jezdil za MTB Michelin Team, se kterým se účastnil mnoha crosscountry závodů. Následoval opět rok v KC Kooperativa. Od roku 2010 je členem BIG SHOCK MTB TEAMu. Během své závodní kariéry se také stal trenérem cyklistiky II. třídy.
Pořadatel: Vratislavice 101010