Koncert: PEKAŘ + VOXEL – SVOBODA TOUR

 
03. 05. 2019
 
20:00
Logo Vratislavice 101010 Vratislavice 101010

Pekařův „Bůh“, „Dvě duše“, „Tančím“ a Voxelův „Hitmaker“, „Jednou“, „V čase zpátky“ a další hity v jeden večer na jednom pódiu.

Zpěvák Pekař se loučí se svobodou a Voxel poprvé vyráží na tour s kapelou. Pro oba velké kroky do budoucna. Jak to dopadne, nikdo netuší, ale na SVOBODA TOUR to začne. Pekař určitě bude hrát osvědčené písně z dřívější tvorby a ze stále aktuálního, nedávno vydaného alba, ale určitě zazní i úplné novinky. Voxelovy písně, v novém pojetí s kapelou si nemůžete nechat ujít. Všechno se mění, buďte u toho.

Pekař – zpěvák, skladatel a tanečník Petr Štolba. Hudbě se začal věnovat v patnácti letech. A svou hudební kariéru považuje za souhru náhod.

Vystudoval střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi, později studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, aby se nakonec stal učitelem v mateřské škole. V roce 2016 uspěl s písničkami „Bůh“, „Tančím“ a „Za tebou“, které předznamenaly jeho vůbec první debutové album s názvem #Pekař. V roce 2016 se také stal Českým slavíkem v kategorii Objev roku. Dlouhodobě spolupracuje s kapelou Rybičky 48, s níž natočil skladbu „Chtěl jsem tím říct“.

Pekař zatím vydal dvě alba, „#Pekař“ v roce 2016 a „Výpověď“ o dva roky později.

Voxel – český písničkář Václav Lebeda. Od dětství se věnoval hře na flétnu a klávesy, později přešel na klavír a postupně se naučil hrát na další nástroje. Studoval obor „popularizace hudební kultury“ na Západočeské univerzitě v Plzni.

Na začátku roku 2012 vydal singl V síti s textem Xindla X, v březnu 2013 byl vyhlášen jako objev roku na hudebních cenách Óčka, na podzim téhož roku se v rámci cen Český slavík Mattoni 2013 umístil na druhém místě v kategorii „Hvězda internetu“. V květnu 2014 vydal debutové album „All Boom!“, v září 2015 pak přidal druhé „Motýlí efekt“.
Pořadatel: Vratislavice 101010