Bazárek - výměnný a charitativní

 
10. 04. 2019
 
14:00

Dubnový bazárek - jarní výměnný (swapový), ale i charitativní - tedy zejména pro Vás, kdo nemáte na rozhazování, ale nechcete trávit čas rozprodáváním věcí po bazarových portálech, nebo/a něco potřebujete pro sebe, pro děti, pro radost či pro někoho blízkého.

Darovat či vyměnit nebo získat můžete oblečení, boty pro děti i dospělé, doplňky, nádobí a potřeby do kuchyně i drobné dárky, knihy, CD, hračky i zajímavosti j. stojan na stromeček apod.
Pokud někdo touží po kožichu, i ten tam máme.

Pokud nic nepřinesete, vstupné je 20 - 50 kč, dle toho, zda a co si budete chtít odnést ).Přinesete-li nějaké zachovalé a využitelné věci, jsou tyto vstupenkou. Nenoste prosím to, co by už mělo končit v kontejneru na textil - děravé, seprané, vytahané oblečení či obuv, rozbíté spony, zipy aj. Uvítáme informaci o Vaší účasti mailem (annolk@seznam.cz) nebo SMS na tel. (777 171 876)

Zatím ještě stále nevíme, kde tenhle bazárek bude - protože v knihovně už nás nechtějí (prý takováto aktivita do knihovny nepatří :-( ), skončíme před workshopem "O úhlech pohledu a o záměrech" - zveme i na další akce během dubna a května do knihovny, či do dalších neziskových center i do přírody.

Možná se sejdeme v parku ....bude-li hezky .... sledujte aktualitky a do 5.4. to dořešíme :) či si piště na 777 171 876 nebo 602 154 091 o info. K.M.

annolk - místo upřesníme přihlášeným :)
Pořadatel: Annolk