House Generation

 
08. 03. 2019
 
21:00
Logo SPOT Club SPOT Club
Facebook

Zažijete večer, kde hudba maže data narození a věkové rozdíly, kde se na jednu noc zastaví čas...

Spot club Liberec vás zve 8. Března 2019 na opravdovou House Párty. Zažijete večer, kde hudba maže data narození a věkové rozdíly, kde se na jednu noc zastaví čas... Přenesete se do doby, kdy hudba byla záležitostí životního stylu, spojovala lidi ze všech koutů světa a vytvářela tak spoustu nových přátel... O váš nezapomenutelný zážitek a úžasnou atmosféru se tentokrát postará partička djs, jejichž složení je samo o sobě víc než legendární. V neposlední řadě je tento večer věnován i Michaelu L, který zakončuje v tento večer svou kariéru a rozloučí se s mixážním pultem. Takže vážené dámy, vážení pánové... Je to zhruba půl století co house music oslovuje miliony lidí a spojuje svět... Přijďte se spojit i vy 8.Března 2019 od 21:00 do Spot clubu Liberec

House Generation:
Line up:
➡️ Main stage ( House Techhouse)

🔊 Kjubone ( Unique Festival & Tech: Hive Event's )
🔊 Schaman ( Cube event's)
🔊 Seven Joxx ( Air Festival)
🔊 Prody bee ( Fórum Mladá Boleslav)
🔊 Michael L ( Pilsen 🔝 resident from djs on the scene)

➡️ Mallorca stage ( Deep House & Funky house)

🔊 Sticee ( Titos international Palma, BCM planet dance Magaluf, Boulevard club Maritimo - Mallorca, BH hotels Magaluf - Stage)
🔊 DB
🔊 Dj contest Winner
🔊 And friends

🔊🔊🔊 POZOR POZOR POZOR 🔊🔊🔊

Dáváme příležitost i začátečníkům, nebo méně zkušeným djs!!!
➡️Chceš si zahrát jako dj na tomhle mejdanu, nebo snad znáš někoho, kdo by si rád zahrál na mejdle, který bude končit až ráno?
➡️➡️➡️Jak na to?
Vlož svůj dj set na zeď události a u kterého setu nalezneme 7.3. 2019 v 18:00 nejvíce likes, tak dostane příležitost si zahrát s djs, kteří už vědí, jak diktovat takovýhle párty od mixážního pultu!!!
Pořadatel: SPOT Club