Bazárek - výměnný a charitativní

 
14. 03. 2019
 
14:00

Březnový bazárek - předjarní výměnný (swapový), ale i charitativní do 17:00

Březnový bazárek - předjarní výměnný (swapový), ale i charitativní - tedy zejména pro Vás, kdo nemáte na rozhazování, ale nechcete trávit čas rozprodáváním věcí po bazarových portálech, nebo/a něco potřebujete pro sebe, pro děti, pro radost či pro někoho blízkého.

Darovat či vyměnit nebo získat můžete oblečení, boty pro děti i dospělé, doplňky, nádobí a potřeby do kuchyně i drobné dárky, knihy, CD, hračky i zajímavosti j. stojan na stromeček apod.
Pokud někdo touží po kožichu, i ten tam máme.

Pokud nic nepřinesete, vstupné je 20 - 50 kč, dle toho, zda a co si budete chtít odnést ).Přinesete-li nějaké zachovalé a využitelné věci, jsou tyto vstupenkou. Nenoste prosím to, co by už mělo končit v kontejneru na textil - děravé, seprané, vytahané oblečení či obuv, rozbíté spony, zipy aj. Uvítáme informaci o Vaší účasti mailem (annolk@seznam.cz) nebo SMS na tel. (777 171 876)

Tento bazárek je v 4. patře knihovny, skončíme před dernierou výstavy "Kamínky občanské společnosti" - na další akce během března, tedy druhé poloviny Týdnů pro neziskový sektor 2019 (20. ročník) srdečně zveme. :P

Pořadatel: Annolk