Show: Radek Bakalář – Revovution Of Magic Live

 
26. 02. 2019
 
19:30
Logo Vratislavice 101010 Vratislavice 101010

Neuvěřitelná magická show světového formátu

Vstupné: 1. kategorie 349 Kč, 2. kategorie 299 Kč

Předprodej vstupenek https://goout.net/cs/jine-akce/revolution-of-magic/ikgud/+ttifl/

Neuvěřitelná magická show světového formátu v podání Radka Bakaláře, nejvyhledávanějšího a neuznávanějšího kouzelníka nové generace. Přijďte zažít na vlastní kůži nevysvětlitelná kouzla, která vás opět pošlou zpět v čase do dětských let, kdy bylo možné absolutně vše!


Kouzla v kombinaci s živým přenosem na obří LED obrazovku, skvělými světly a nádhernou hudbou jsou totiž tak silný emoční zážitek, že si jeho sílu ponesete až do konce života. Čeká Vás 110 minut nepochopitelného zmatení lidských smyslů a převrácení reality. Celý večer bude elegantně propojen s tancem a dozvíte se i o utajené historii kouzelnického řemesla.

Dále se můžete těšit na několik zajímavých hostů. Během programu vystoupí se svým programem i iluzionista Martin Čejka.

Radek je skvělý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují, že zážitek z celé show nenechá nikoho chladným včetně Vás.

Radek Bakalář se na scéně se pohybuje přes 20 let. Má na kontě několik prestižních cen z tuzemských a mezinárodních soutěží. Pravidelně navštěvuje kouzelnické veletrhy po celém světě, kde čerpá aktuální trendy a aktivně přispívá svými podněty. Jeho celoživotním cílem je aktualizovat tento umělecký obor a přizpůsobit ho aktuální uspěchané a přetechnizované době, tak aby se opět lidé zastavili a vychutnali si kouzlo okamžiku.

Více na : www.radekbakalar.cz
Pořadatel: Vratislavice 101010