Nový workshop - Roboti v iQPARKU

 
od 01. 02. 2019
 
14:00
 
do 16. 03. 2019
 
15:00

Ovládej a programuj svého robota. Máme typy pro všechny věkové kategorie - od housenek pro batolata po LEGO Mindstorms pro školáky a jejich rodiče.

enně od 1. 2. do 16. 3. od 14.00

Ovládej a programuj svého robota. Máme typy pro všechny věkové kategorie - od housenek pro batolata po LEGO Mindstorms pro školáky a jejich rodiče. Ideální program na jarní prázdniny.
Že jsou roboti jen pro děsně chytré dospěláky? Na našem workshopu ti ukážeme, že programovat se dá už skoro od kolébky. Přijď si to s rodinou o jarních prázdninách vyzkoušet k nám do iQPARKU.

Robot housenka - veselý robot pro nejmladší děti. Jednotlivé články housenky určují, kam se bude housenka pohybovat. Úkolem je poslat robota housenku správným směrem ke šťavnatému zelenému listí.
Bee-bot - Robot včelka: včelka a robot? Jak to jde dohromady? Přesvědč se sám! Pošli robota - včelku na květinu. Snadná věc? Ne tak docela! Cestou bude včelu čekat mnoho nebezpečí, která musí překonat.
Ozzoboti - roboti kuličky, dokáží sledovat namalovanou čáru a podle její barvy zahnou doleva, doprava nebo se zastaví. Připravena je ukázková dráha pro průjezd ozzobota, ale ty si můžeš pomocí papíru a tužky vytvořit dráhu vlastní, určitě tu nejlepší!
LEGO BOOST - nauč se programovat a stavět z LEGO kostek pomocí jednoduché vizuální programovací aplikace a světoznámých kostek
LEGO Mindstorms - tihle roboti už mají jen krok k těm nejsložitějším přístrojům, které lidstvo vysílá do vesmíru. Zkus je pomocí aplikace naučit věci, které před tebou ještě nikdo jiný nezvládl.Workshop se koná zdarma v rámci vstupného do expozic. Odehrává se ve 4. patře a trvá cca 30 - 45 minut. Kapacita je omezena, vyzvedni si rezervační lístky na pokladně.

Kromě robotů nabízíme v iQPARKU ještě spoustu další zábavy. Ve čtyřech podlažích najdeš expozice, ve kterých můžou objevovat nejmenší badatelé od tří let, ale mnoho zajímavostí tu objeví i děti starší do cca deseti let.

Na návštevu si doporučujeme vyhradit cca tři hodiny, ale dá se u nás strávit klidně i celý den. iQPARK se nachází v prostorách budovy Centra Babylon. Parkovat můžeš v areálu sousední iQLANDIE.

Po dobu jarních prázdnin máme otevřeno od 9.00 do 19.00

Těšíme se na společné objevování robotů i dalších exponátů v iQPARKU.
Pořadatel: iQpark