Nová miniexpozice AI

 
od 01. 07. 2024
 
10:00
 
do 31. 07. 2024
 
18:00

Seznamte se s umělou inteligencí a prozkoumejte základy a principy, na kterých AI funguje.

Víte, jaký je tajemný svět umělé inteligence? V rámci naší expozice Člověk se otevírají dveře do fascinujícího digitálního světa s novou miniexpozicí o Umělé inteligenci.
Tato inovativní část expozice Člověk je navržena tak, aby návštěvníkům přiblížila základy a principy, na kterých AI funguje. Nová miniexpozice představuje AI prostřednictvím čtyř interaktivních exponátů, které ukazují nejen pokročilé technologie, ale také praktické aplikace umělé inteligence ve skutečném světě.
• Rozpoznávání tváří: Podívejte se, jak technologie rozpoznávání tváří mění svět okolo nás a jaké má praktické aplikace.
• Chat s umělou inteligencí: Zapojte se do interaktivní komunikace s umělou inteligencí a sledujte, jaké zajímavé odpovědi a nápady vám AI přinese!
• Vytvoření obrázku na základě promptů: Vyzkoušejte si tvorbu obrázků na základě zadaných promptů a sledujte, jak umělá inteligence reaguje a generuje nový obsah.
• Rozpoznávání obrázků: Zjistěte, jaké jsou základní principy a aplikace rozpoznávání obrázků a jak může umělá inteligence obohatit náš každodenní život.
A navíc, během víkendů a prázdnin je miniexpozice doplněna o tzv. busking, kde naši edutaineři aktivně oslovují návštěvníky a nabízejí další možnosti interakce s umělou inteligencí.

Přijďte a objevte svět AI v iQLANDII.
Pořadatel: iQlandia