Genna & Jesse (USA) / Say OK Tour / Vokno

 
13. 02. 2024
 
20:00
Logo Vokno Vokno
Facebook

Jedinečná alchymie, která se rodí ze svérázné chemie, složitých vokálních harmonií a vášnivého vyprávění příběhů - to jsou Genna & Jesse.

Jejich vlastní žánr "retro soul pop" nedokáže plně vystihnout to, co na svých radostných koncertech a smyslných, promyšlených albech tvoří. Šeptem (či občasným výkřikem) se nese nádech folku, blue-eyed soulu, jazzu, blues a populární hudby 60. a 70. let. Tihle dva se vymykají konvencím hudebního průmyslu ve prospěch toho, co jim dělá dobře. A tato žánrově vyhraněná touha po svobodě má vzrušující a neodolatelný účinek.
Američtí rodáci Genna & Jesse čerpají inspiraci ze svého romantického kočovného životního stylu a nejlépe by se dali popsat jako moderní trubadúři, kteří posluchačům velkoryse nabízejí pohledy do svého neustále se pohybujícího světa s něčím svěžím, pravdivým a skutečně nezávislým.
Genna & Jesse jsou v současné době na mezinárodním turné na podporu své nejnovější desky "Say OK". Jejich probíhající turné zahrnuje klubové prostory, domácí koncerty, restaurace, kavárny a festivaly a uskutečňuje se s co nejmenší uhlíkovou stopou.
Začátek ve 20:00.
Vstupné dobrovolné.
Pořadatel: Vokno