Texty básní a písní: Radek Malý
Koncepce: Michaela Homolová, Vít Peřina, Kamil Bělohlávek a Radek Malý
Režie: Michaela Homolová
Výprava: Kamil Bělohlávek
Hudba: Ivan Acher, Matej Benko, Vít Brukner, David Hlaváč, Martin Konvička, Marka Míková, Tomáš Procházka, Vojtěch Procházka.
Hudební aranžmá a korepetice: Miroslav Ošanec
Hrají: Miroslava Bělohlávková, Veronika Košvancová Khomová, Markéta Sýkorová, Petr Jelínek, Miroslav Ošanec, Marek Sýkora, Petr Štěpánek, Martin Šulc, Antonín Týmal
Čas, jeho rozmanité fáze i neustálé plynutí. A také odlišné vnímání času z pohledu dětí i dospělých. To jsou témata hudební inscenace Naivního divadla – či spíše divadelního koncertu pro nejmenší děti. Hudbu k jednotlivým písním složilo hned osm různých tvůrců. Všichni zvolení autoři hudby mají něco společného s tvorbou pro divadlo a s většinou z nich se diváci už v Naivním divadle potkali. Autorem textů písní i básní je jeden z nejuznávanějších současných autorů pro děti, Radek Malý. K jeho tvorbě se Naivní divadlo inscenací Teď! vrátilo po několika letech, které uplynuly od premiéry oceňované inscenace Čechy leží u moře.
Délka představení: 45 minut
Pro děti od 5 let
-
14 úterý 16:30říjen
Tiere, tapíre aneb Hravá němčina pro předškoláky
Otvíráme nový běh kurzu němčiny pro stálou skupinu dětí ve věku od 5 do 7 let. Budeme si hrát, zpívat i malovat a taky se u toho seznámíme s jazykem našich sousedů.
Pořadatel: Krajská vědecká knihovna Kategorie: Děti, ... Více -
14 úterý 19:00říjen
MARYŠA
Emil František Burian / Operní drama o zoufalém zápasu nezdolné ženy
Pořadatel: Divadlo F. X. Šaldy Kategorie: Divadlo Více -
15 středa 19:00říjen
NABUCCO
Giuseppe Verdi - Operní drama o touze po svobodě, moci i lásce.
Pořadatel: Divadlo F. X. Šaldy Kategorie: Divadlo Více