Liberecký Majáles

 
od 26. 05. 2023
 
20:00
 
do 27. 05. 2023
 
23:55

Bunkr se přemění na "noční" festivalou stage Libereckého Majálesu.

Hned první večer bude ve znamení temných tónů - turnovská Anarchia se do toho opře a ukáže všem návštěvníkům, zač je toho rock-metal. Na jejich výstup poté statečně naváže krvavé duo Bloody Capes se svým experimentálním soundem pohybujícím se v březích heavy rocku a elektra.
Sobotní festivalovou noc si můžeme pojmenovat jako noc agenta v přestrojení aka Medvěd 009 v Bikinách trpící Divokým Astmatem. I tak by se dal popsat sobotní program.
První zahraje kapela Bikini, která se posluchače pokusí omámit punkově elektrizujícím chilli-death pop-folkem. Že je to moc žánrů dohromady a nedokážete si to představit? V pořádku, to je znamení, že byste se rozhodně měli přijít tohle crazy uskupení poslechnout.
Po nich na stage vyleze Medvěd 009 se svými rockovými drápy, které do posluchačů pořádně zatne. Z rockového omámení nás vytáhne až propojení ska a punku, které nás rozkašle na celý zbytek večera - Divoký Astma.
Lístky na Majáles ještě stále jsou, tak neváhej a kupuj - https://tickets.nfctron.com/event/kultura-z-s-1676465105078/majales-liberec-🔥
Pořadatel: Bunkr