Přednáška: 151 DNÍ PO EVROPSKÝCH STEZKÁCH

 
25. 04. 2023
 
19:00
Logo Vratislavice 101010 Vratislavice 101010

Nesmírně vtipně a poutavě vypráví Lůca svůj příběh a popisuje cesty, které se všemi emocemi prožijete s ní. Bez ohledu na věk si Lůcu zamilujete a bude vám jasné, proč plní sály od Aše po Košice.

Pojďte procestovat kus světa, načerpáte trochu inspirace a rozhodně se dost pobavíte. Lůca vám poví celý svůj příběh – jak začalo její cestování, jak se zamilovala do hor, jak připsala svou 120 položku na seznamu snů a přání a jak konečně našla parťáka pro život. Bude vyprávět o své Svatojakubské pouti, zavzpomíná na Pacifickou hřebenovku i depresi, která přišla poté. Představí traily v Evropě i Česku. Čekají nás příhody z toulek, rady a tipy pro cestování se psem, dítětem, bráchou i tátou. A taky vám poradí, co si s sebou zabalit na dobrodružství v přírodě.

• Svatojakubská pouť - Camino de Santiago • Tour du Mont Blanc • Walkers Haute Route • Alpe-Adria Trail • Julius Kugy Trail • přechod Nízkých Tater a Malé Fatry • přechod Madeiry • přechod Moravských Beskyd a Javorníků • vymyšlený trail v Rakousku

A protože se Lůca snaží vždy pomáhat zvířatům, která neměla tolik štěstí jako její parťák Marvel, založila projekt #PomáhámSMarvelem, kam bude směřovat nemalá část výdělku večera, tj. do útulků, kde jsou peníze v této době velmi třeba.

Lucie Kutrová se narodila v Havířově a vyrůstala v malém městě Petřvald u Karvíné. Cestuje po světě a plní si to, co si napsala na seznam přání, kterých chce dosáhnout. Naučila se tak například anglicky, pracovala v cizině, jela do Austrálie, uběhla půlmaraton, viděla polární záři, sama šla pěšky Svatojakubskou cestu, zatím ale třeba ještě neumí španělsky ani nejela Tour de France.
Prošla Pacific Crest Trail z Kalifornie přes Oregon a Washington až ke kanadským hranicím. Trasa stezky měří 4 260 km a je považována za jednu z nejkrásnějších stezek na světě.
Vyšly jí dvě knihy, 151 dní Pacifickou hřebenovkou a 151 dní po evropských stezkách.
Píše blog www.holkasbucketlistem.com, a žije na instagramu @holka_s_bucket_listem_luca
Spolu s přáteli založila neziskovou organizace Pomáhej s Marvelem, která se snaží pomáhat útulkům, jež se starají o opuštěná, nemocná a zraněná zvířata. Sem vkládá nemalou část výdělku z prodeje svých knih, přednášek a dalších aktivit.

Vstupné: od 200 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě

Prodej vstupenek na https://goout.net/cs/listky/lucie-kutrova-151-dni-po-evropskych-stezkach/vvjr/

200 Kč - moc se těším na Tvé cestovatelské zážitky
300 Kč - chci poslat pár korunek navíc pro zvířátka do útulků, které s Marvelem podporujete
500 Kč - dobrých skutků není nikdy dost
300 Kč - na místě před akcí
Pořadatel: Vratislavice 101010