Večer v Naivním: Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy a jazzový koncert NBN Trio

 
22. 03. 2023
 
19:30

VEČERNÍ VTIP A JAZZOVÝ KONCERT

Ve středu 22. března srdečně zveme na speciální Večer v Naivním. V 19:30 hodin uvedeme naše představení ze světa počítačových her Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy, poté se v Klubu NDL uskuteční koncert zbrusu nového jazzového uskupení NBN Trio, skladajícího se z žádaných členů liberecké a pražské hudební scény. Repertoár je tvořen převážně z vlastních aranží a autorských skladeb členů.

Kontrabas: Emil Novotný. Piano: Filip Baader. Bicí nástroje: Ladislav Nič

V komedii určené čerstvým „náctiletým“ i jejich rodičům pátrá skupina dospělých po svých ztracených dětech. Na kloub útěku svých ratolestí se snaží přijít v poradně u psychologa, který s jejich dětmi před časem absolvoval vědecký výzkum. Brzy se ukáže, že stopy vedou ze světa reálného do světa virtuálního...

Inscenace Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy (fear, uncertainty & doubt) vznikla na základě rozsáhlé sociologické analýzy dnešních „dvanácti-čtrnáctiletých“. Je o nich a pro ně. Pohybuje se na rozhraní světa dětského a dospělého; světa reálného, literárního i virtuálního; mezi fan fiction, role-playing games a hrozně dlouhou prázdnou černou školní chodbou.
Pořadatel: Naivní divadlo