PRIME ORCHESTRA – FILM SYMPHO SHOW

 
23. 03. 2023
 
19:00
Logo Dům kultury Dům kultury

Moderní crossoverový orchestr PRIME ORCHESTRA vyjíždí na jaře 2023 na velké turné po evropských městech s novým programem FILM SYMPHO SHOW!

FILM SYMPHO SHOW Vás zavede do fascinujícího světa kinematografie, s nímž se setkáte na velké LED obrazovce s filmovým formátem v doprovodu moderních technologií, vysoce kvalitního zvuku, dynamického světelného show a živých speciálních efektů.
Tato skvělá hudební podívaná zahrnuje exkluzivní vlastní orchestrální verze soundtracků z nejslavnějších kultovních filmů: HARRY POTTER, STAR WARS, MATRIX, GLADIATOR, INTERSTELLAR, INCEPTION, PIRATES OF CARIBBEAN, ROCKY, MISSION IMPOSSIBLE, GHOSTBUSTERS a dalších.
Běhům dvouhodinového živého představení vytváří v novém podání FILMOVÉ SYMPHO SHOW talentovaný tým PRIME ORCHESTRA, jenž sestává z více než 40 charismatických hudebníků a zpěváků orchestru, expresivní rockové kapely, mistra zvukových efektů - DJ a neuvěřitelně herecky nadaného dirigenta, nepřekonatelnou atmosféru magických kouzel, zběsilé dynamiky a třpytivého filmového světa s využitím veškerého tvůrčího a technického arzenálu.
Těšíme se na Vás! Uvidíme se na koncertech!
Pořadatel: Dům kultury