Workshop na výrobu mechového obrazu

 
29. 11. 2022
 
16:30

Zveme vás na oblíbený workshop: Mechový obraz ze stabilizovaného mechu a lišejníku. Připravíte si skvělou designovou výzdobu bytu s vlastní abstraktní mechovou krajinou.

Umístíte ji do dřevěného rámu, který si buď přinesete z domova (doporučujeme starý z blešáku-přibližně velikosti A3) nebo si připravíme na místě ze smrkových dílů o velikosti 25-40 cm. Jestli to bude obdélník, nebo čtverec, to necháme na vás 🙂 Navíc si budete moci také upravit rám podle potřeb vašeho interiéru.. necháte přírodní, nebo natřete a nastříkáte barevně.. Uvidíte!
Mech je stabilizovaný, tzn. je zbaven veškeré vlhkosti, ta je nahrazena biologicky odbouratelným prostředkem. Mech si tak zachová svůj vzhled, tvar a barvu po dlouhé roky. Výhody jsou například to, že obraz nepotřebuje téměř žádnou péči a je v podstatě bezúdržbovou interiérovou dekorací. Můžete ho umístit i na místa, kde by živé rostliny neprosperovaly (špatné světelné podmínky, průvan), nezalévají se a ani se nezastřihuje a uchová si svůj vzhled, tvar a barvu prý až 10 let. Obrazy působí silně antistresově a budte mít potřebu je pořád hladit 🙂
Nezapomeňte si rezervovat místo zaplacením vstupenky na našem webu kultivar.xyz, kurz uz před vánoci nebudeme opakovat. Počet míst je omezen na 8, cena workshopu/obrazu 550 Kč.
Workshop je možné realizovat díky podpoře Libereckého kraje.
Těšíme se na vás!
Pořadatel: Zauhlovačka